Członkinie Dyskusyjnego Klubu Książki w Pracowni Orange podczas omawiania lekturySpotkanie DKK

Wszystkie członkinie I grupy DKK w Szprotawie przeczytały najnowszą powieść Barbary Wysoczańskiej i jak najszybciej chciały podzielić się wrażeniami z lektury. Spotkałyśmy się więc we wtorek 17. października i … rozpoczęła się dyskusja. Na jednych książka nie zrobiła większego wrażenia, zaś inne panie były zachwycone. I dobrze! Dlatego rozmowa na temat powieści była ciekawa. Wszystkie jesteśmy pod wrażeniem lekkiego pióra autorki i jej zawsze dobrego przygotowania do osadzenia treści w historii. Zgodnie też podeszłyśmy do wątku miłości na kartach książki. Tyle różnych typów tego uczucia w jednej książce dawno nie spotkałyśmy. Zauważyłyśmy także to, że B. Wysoczańska pisze kolejne lektury, bazując na współczesnych wydarzeniach. Tak było w przypadku „Siły kobiet”, tak było i przy „Aktoreczce” – wiele faktów z życia słynnej aktorki można przełożyć na niestety nieprzyjemne sytuacje, które spotykają współczesne kobiety, obracające się w kręgach filmu, muzyki itp. Polecamy więc najnowszą powieść Barbary Wysoczańskiej!

#dyskusyjneklubyksiazki #DKK #bibliotekawszprotawie #kochamczytać #FundacjaOrange

Instytut Książki

Dyskusyjne Kluby Książki

ZESTAW logotypów Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa i Instytutu Książki